Hakkımızda

Hakkımızda

IVR.com.tr olarak , Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun düzenlemeleri çerçevesinde 2012 yılında kurumdan STH yetkilendirmesi/lisansı alarak, katma değerli telekom servisleri alanındaki faaliyetlerini geliştirerek devam etmektedir. Ülkemizde faaliyet gösteren telekom operatörü şirketleri olan Turkcell, Vodafone, Türk Telekom, Avea, İşNet ile katma değerli servisler alanında 888-898’li katma değerli hizmet numaraları üzerinden son kullanıcıya hizmet vermek için ara bağlantı sözleşmesi imzalayan BOSNET ayrıca kurumsal SMS alt yapı yönetimi ve mobil pazarlama kampanyalarının yönetimi alanında da profesyonel kadrosu ile faaliyetlerine devam etmektedir. BOSNET, 888-898 katma değerli hizmet numaraları üzerinden geliştirdiği servislerini pek çok kurumsal firma ve müşterisine daha yüksek kalitede iletişim hizmeti vermek için kullanmaktadır. PEGASUS Hava Taşımacılığı da, BOSNET 888’li katma değerli servis numarasını kullanarak müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermekteyiz.

icon

Servislerimiz

Siz sadece servis numaranızı seçin. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile işinizi birlikte geliştirelim.

icon

Numara Talep Formu

Siz sadece servis numaranızı seçin. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile işinizi birlikte geliştirelim.

icon

Bize Ulaşın

Bizim için ulaşılabilirlik her zaman ön plandadır. Tüm bilgi talepleriniz ve sorularınız için bizi arayın.

Mutlu Müşteriler

Yılların getirdiği tecrübe, teknolojik liderlik ve yaratıcı insan kaynağımız ile müşterilerimize hızlı, kaliteli ve sürdürülebilir ürün ve hizmet sunuyoruz. Katma değerli servisler alanında güven temelli işbirliğinde her zaman müşterimizin yanında oluyoruz. Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli, yenilikçi katma değerli servisler ve ürünler geliştirerek, konusunda hızlı çözümler sunan güvenilir bir iş ortağı olmaktır.

4

Hedeflerinize Hızlıca Ulaşın

Hedeflerinize en doğru şekilde ulaşabilmenize yardımcı olmak için buradayız. Şirket profilinize en uygun tarifeyi birlikte seçerek, hem maliyetinizi düşürmenize hem de iş kalitenizi yükseltmenize destek olalım.

t48_front

Katma Değerli Servisler / Media kategorisindeki son kullanıcı tarifeleri genel olarak; televizyon, radyo, internet gibi bir çok mecrada program ve servis sahibi işletmeler tarafından programlarına ek gelir elde etmek için kullanılır. Çoğunlukla TV, radyo, web canlı yayınlarına interaktif katılım, yarışma, bilgi, eğlence platformları, oylama, anket, katılım servisleri için kullanılmaktadır.

Katma Değerli Servisler / Pro kategorisindeki son kullanıcı tarifeleri genel olarak; danışmanlık ve rehberlik hizmeti veren kişi ya da kurumlarca, verdikleri servisin bedelini, danışanları için zahmetsiz bir yöntemle tahsil etmek için kullanılır. Bilgi temelli danışmanlık hizmetleri, rehberlik hizmetleri, astroloji, tarot servisleri kullandıkları alanlara örnektir.

Katma Değerli Servisler / Business kategorisindeki son kullanıcı tarifeleri genel olarak; kredi kartı, banka havalesi, gibi ödeme seçeneklerinin yanında ya da bu ödeme yöntemlerinin yerine müşterileri için zahmetsiz yeni bir ödeme yöntemi olarak kullanılır. On-line alışveriş, üyelik ödeme hizmetleri, ürün satışları, rezervasyon, bilet satış işlemleri gibi kullanım alanları mevcuttur.