Hizmetlerimiz

IVR Sistemleri

IVR (Etkilesimli Sesli Yanit Sistemi) ile, kullanıcı tuşlu telefon ve/veya sesli komutlar kullanarak bir ana bilgisayarin veritabanina girer ve oradaki bilgilerle işlemlerini etkileşimli olarak telefon ile gerçeklestirir.

Mobil Servisler

Mobil telefonlar, basit bir haberleşme cihazı olmaktan çıkıp, pc ve müzik platformları haline gelirken, uygulamalara yönelik tüketici talepleri de artmaktadır.

Katma Değerli Servisler

“Katma Değerli İletişim & Destek Servisleri”, dünyada bir çok iş modelinde oldukça yaygın olarak kullanılmakta olan, GSM ve PSTN şebekeleri üzerinden abonelere sunulan hizmetlerdir.

Hedefinizi Belirleyin!

Maliyetlerinizi mi düşürmek istiyorsunuz, yeni bir gelir mi? Ya da ihtiyacınız olan yeni bir ödeme yöntemi mi?

Hemen Bizi Arayın!

Konusunda uzman ekibimiz ile, işiniz için en uygun tarifeyi ve servis içeriğini seçmenize yardımcı olalım.

Sizin İçin Gerçekleştirelim!

Profesyonel iş geliştirme ekibimiz, son teknoloji ve hızlı uygulamalarla servisinizi hemen hayata geçirsin.

İletişimde Üstün Teknoloji

Kaliteli Hizmet, Mutlu Müşteriler


Sektörde teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerimize her zaman en kaliteli ve en sorunsuz hizmet alt yapısını sağlamayı kendimize amaç edinmekteyiz. Müşterilerimizle başarılı bir iş birliği içerisinde bulunarak, iş gelişimlerine katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

badge_pc
100

Hizmet Kalitesi

100

Müşteri Memnuniyeti

100

Üstün Teknoloji

IVR sistemleri ile, müşterileriniz için lokasyonunuzdan bağımsız erişim imkanı, tüm aramalarınız için detaylı raporlama, anlık gerçek zamanlı takip imkanı ile personel maliyetlerinden tasarruf ederken, hizmet kalitenizde artış sağlayın.
IVR Sistemleri
Mobil Pazarlama, markaların kendi tüketicisine fayda sağlamak için başka markalar ile işbirligi yapabilmesinin en doğru yoludur. Markalara bu platformun kurulumu ve yönetimi noktasında destek vermektedir.
Mobil Pazarlama & SMS Alt Yapı
Sunduğumuz katma değerli servisler ve çözümleri sayesinde, kişi/kurumlar daha kârlı bir iş modelini; pahalı donanım ve yazılım alt yapılarına ihtiyaç duymadan, varolan telekom altyapılarını kullanarak geliştirebilirler. Bu sayede maliyetlerini gelire çevirebilirler.
Katma Değerli Servisler